Pakkeløsninger skræddersyet til dit erhverv
Udnyt pladsen optimalt og skab den rette atmosfære med rustikke tøjstativer og hylder i vandrør af genanvendeligt materiale
Se hvordan Cofur Denmark har skabt et eksklusivt, minimalistisk og beroligende atmosfære med vores Emma tøjstativ, Vigga tøjstativ, og ALMA tøjstativ i sort med messing
Se hvordan vores løsning med Vincent tøjstativ på speicalmål har skabt et enkelt men simpel løsning for udnyttelsen af plads hos Suitclub. Her har vi også specialdesignet et prøverum med et eksklusivt udtryk udelukkende ud af vandrør.
Se hvordan Clarie Woman har brugt bla. Ebba bøjlestang som en simpel løsning til pladsmangel.
Vores produkter er ikke kun egnet til butikker, det er kun fantasien der sætter grænser. Se vores kreative løsning til Go Form fitnesscenter eller kontosindretning hos TTI.
Skab en rustik indretning for din messestand som kan bruges igen og igen
Skal I bruge et setup af stativer og hylder til jeres messestand, så kan vi også hjælpe jer med at vælge de rette produkter, der hjælper jer med at udnytte jeres plads optimalt. Samtidig er let at stille op, pakke sammen og kan naturligvis genanvendes.
Erhvervscases fra RAW58
Vi har hjulpet en lang række virksomheder med deres indretning. Nedenfor kan du se et udvalg af de erhvervscases vi har løst gennem årene.